01.09.2015

Aicinām uz ikgadējo bijušo EBD brīvprātīgo tikšanās pasākumu “Vai ir dzīve pēc EBD?”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē ikgadējo bijušo brīvprātīgo tikšanās pasākumu jeb ex-brīvprātīgo tikšanos, kas notiks 12. un 13. septembrī Ogres apkaimē. Tajā satiksies visi, kuri devušies Eiropas Brīvprātīgajā darbā no Latvijas un atgriezušies pēdējā gada laikā.

Esi piedalījies ES programmas "Jaunatne darbībā" vai "Erasmus+" apakšprogrammā "Eiropas Brīvprātīgais darbs" un īsāku vai garāku laiku kādā citā valstī veicis Eiropas Brīvprātīgo darbu, un nesen atgriezies Latvijā? Nezini, ko iesākt ar iegūtajām zināšanām, prasmēm un pieredzi? Nepieciešams atbalsts, lai reintegrētos sabiedrībā? Tad šis pasākums domāts tieši tev!


Tikšanās mērķis:


Nodrošināt bijušajiem brīvprātīgajiem laiku, telpu un nepieciešamo atbalstu, lai izvērtētu EBD projektu laikā gūto pieredzi, zināšanas un prasmes, kā arī motivētu brīvprātīgos turpmāk iesaistīties jaunatnes darbā (projektos, aktivitātēs, NVO sektorā) un lietderīgi izmantotu EBD iegūtās un pilnveidotās kompetences.


Ikgadējā tikšanās notiks pilnas 2 dienas, tāpēc svarīgi, lai tu varētu piedalīties abas dienas! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar programmas "Erasmus+" atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, savukārt ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz tev pašam/-ai.


Dalībnieku skaits ierobežots, šajā pasākumā piedalīsies ne vairāk kā 30 dalībnieki. Ja šādā aģentūras organizētā ex-brīvprātīgo pasākumā jau iepriekš esi piedalījies, tad otrreiz šādu pasākumu apmeklēt vairs nevari.


Piesakies, aizpildot anketu elektroniski līdz 2015. gada 10. septembrim! http://goo.gl/forms/2ffdGzXrqP


Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi.

 

Papildu informācijai:
Maija Kolberga
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Eiropas Savienības programmu daļas projektu koordinatore
Tālr.: +371 67356256
maija.kolberga[at]jaunatne.gov.lv

 

Pasākumu kalendārs

   Visi pasākumi

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems