16.11.2015

Izsludina konkursu Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina organizācijas, kas aktīvi darbojas profesionālās izglītības un mācību jomā, pieteikties konkursā Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai.

Profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartu var saņemt organizācijas, kas iepriekš pierādījušas spēju organizēt kvalitatīvu profesionālās izglītības un mācību mobilitāti audzēkņiem un personālam, nodrošinājušas mobilitātes projektu efektīvu un drošu finanšu vadību, kā arī izveidojušas skaidru un pamatotu institūcijas internacionalizācijas stratēģiju. Hartu piešķir uz visu Erasmus+ programmas laiku – līdz 2020. gadam. Organizācijām, kas saņems hartu, tādējādi būs iespēja pieteikties Erasmus+ mobilitātes atbalstam vienkāršotā kārtībā.

„Aicinām iepazīties ar pretendentiem izvirzītajām prasībām par jau īstenotajiem profesionālās izglītības un mācību mobilitātes projektiem. Īpašu uzmanību lūdzam pievērst institūcijas Eiropas internacionalizācijas stratēģijai, kas obligāti jāpievieno hartas pieteikumam, kā arī pieteikuma satura kvalitātei,” uzsver VIAA Eiropas Savienības Izglītības programmu departamenta direktore Ennata Kivriņa.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 19. maijs (plkst. 12:00 pēc Briseles laika). Pieteikuma veidlapa aizpildīšanai tiešsaistē būs pieejama 2016. gada martā, šobrīd tā pieejama PDF formātā. Plašāka informācija parErasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartu pieejama VIAA mājaslapā. 2016. gada sākumā VIAA organizēs semināru par pieteikumu sagatavošanu, iesniegšanu un vērtēšanas kārtību.

Iepriekšējā konkursā VIAA saņēma deviņus pieteikumus, un pēc to tehniskās atbilstības un kvalitātes vērtēšanas, profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartu piešķīra vienai institūcijai – Valmieras tehnikumam.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā institūcija par Erasmus+ programmas īstenošanu Latvijā, savukārt VIAA un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra nodrošina programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem vairāk var uzzināt Erasmus+ mājaslapā un VIAA mājaslapā.

 

Papildu informācija:
Kristīne Keiča
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67854760
Mob.: 28628088 
e-pasts: kristine.keica@viaa.gov.lv

 

Pasākumu kalendārs

   Visi pasākumi

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems