20.09.2016

Laiks doties - „Erasmus+: Jaunatne darbībā”

Iespējams jau zini, kas ir programma „Erasmus+: Jaunatne darbībā”, bet vai zini, kā pieteikties programmas finansējumam, kā organizēt, piemēram, Jauniešu apmaiņas projektu vai doties Eiropas Brīvprātīgajā darbā? Meklēsim atbildes kopā 12. oktobrī Jelgavā, Sarmas ielā 4.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Jelgavu, Latvijas jauniešu galvaspilsētu 2016, aicina jauniešus piedalīties seminārā par Eiropas Savienības (ES) programmu „Erasmus+: Jaunatne darbībā”, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu. Dalībai seminārā aicinām pieteikties jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem un citus interesentus, kuriem būtu aktuāli ar jauniešu izaugsmes iespējām un nodarbinātību saistīti jautājumi.

Dalība seminārā ir bez maksas. Seminārs notiks 2016. gada 12. oktobrī. plkst. 14:30, Sarmas ielā 4, Jelgavā.
Dalībai seminārā jāpiesakās elektroniski - http://bit.ly/2cZzMNe līdz 09. oktobra plkst. 23:59. Vietu skaits ir ierobežots, 10. oktobra pēcpusdienā saņemsi informatīvu e-pastu par dalību seminārā.


Seminārs notiek Eiropas jaunatne informācijas tīkla Eurodesk kampaņas „Time to Move” un ietvaros. Šī kampaņa notiek visā Eiropā no 1. līdz 31. oktobrim. Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, tās laikā tiek īstenoti vairāki informatīvie semināri. Plašāka informācija par citiem kampaņas laikā īstenotajiem semināriem tiks publicēta www.jaunatne.gov.lv un timetomove.eurodesk.eu. Seminārs ir iekļauts pasākumu kompleksa Karjeras nedēļa 2016 Jelgavā programmā.


Pasākuma programma:
14:15 – 14:30 Reģistrācija
14:30 – 15:30 Kādas iespējas piedāvā programma „Erasmus+: Jaunatne darbībā”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portāls.
15:30 – 16:30 Programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” pieredzes stāsti

„Erasmus+” ir ES izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programma (2014. – 2020.), lai stiprinātu izglītību, apmācību, jaunatnes aktivitātes un sportu Eiropā.

Organizācijām un uzņēmumiem programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros ir iespēja veidot neformālās izglītības jaunatnes jomas projektus un pieteikties finansējuma saņemšanai Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā šādos projektu veidos: mobilitātes projekti, stratēģisko partnerību projekti jaunatnes jomā un atbalsta jaunatnes politikas reformām projekti. 2016. gadā jaunatnes jomas projektus programmā „Erasmus+: Jaunatne darbībā” var iesniegt 3 reizes gadā.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas īstenošanu Latvijā, savukārt Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra nodrošina programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem izglītības un apmācības jomā vairāk var uzzināt www.viaa.gov.lv sadaļā „Erasmus+”. Savukārt par jaunatnes jomas projektiem - www.jaunatne.gov.lv.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.

Papildu informācija:
Jolanta Sermā
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Komunikācijas daļas vecākā referente
Tālr.nr. 67356251
e-pasts: jolanta.serma@jaunatne.gov.lv

 

Pasākumu kalendārs

   Visi pasākumi

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems