28.10.2016

„Mobility Taster for Inclusion Organisations” apmācības Turcijā

SALTO resursu centrs izsludinājis pieteikšanos apmācībām par starptautiskiem jauniešu mobilitātes projektiem. Tās īpaši piemērotas iekļaujošām organizācijām, kas strādā ar jauniešiem ar mazāk iespējām. Apmācības norisināsies Stambulā (Eiropas pusē), Turcijā no 2017. gada 7. līdz 11. februārim. Pieteikšanās līdz 2016. gada 4. decembrim.

Apmācības norisināsies pilnas 3 darba dienas. Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar programmas „Erasmus+: Jaunatnes darbībā” sniegtajām iespējām un atbalstu iekļaujošiem projektiem. Starptautiskie jauniešu projekti (jauniešu apmaiņas, brīvprātīgo darbs, ...) jaunietim ar mazāk iespējām (minoritāšu pārstāvji, jaunieši ar īpašām vajadzībām, sociāli ekonomiskām grūtībām, jaunieši, kas ir sarežģītās situācijās, ar ierobežotām iespējām, kas tiek diskriminēti) var būt pieredze, kas izmaina dzīvi.

Tā ir lieliska iespēja satikt citas, līdzīgas organizācijas un veidot partnerības programmas ietvaros un ne tikai.


*Šīs apmācības paredzētas programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” „jauniņajiem”, kas strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām (piemēram, jaunatnes darbinieki, sociālie darbinieki...).
*Ja nekad nav īstenots starptautisks jauniešu projekts jauniešiem ar mazāk iespējām, tad šīm apmācībām ir noteikti jāpiesakās!
*Ja jauniešu mobilitātes projekts jau ir īstenots, tad jāmeklē citas apmācības, kas būs vairāk piemērotas, jo „Mobility Taster” ir „jauniņajiem”.
* Šīs apmācības nav paredzētas ar skolu saistītām aktivitātēm, piemēram, skolu apmaiņām vai skolēnu projektiem (lūdzam sazināties ar Valsts izglītības un attīstības aģentūru par „Erasmus+” aktivitātēm skolām).

Apmācībām aicināti pieteikties dalībnieki ar īpašām vajadzībām (sazinies ar SALTO Inclusion tony@salto-youth.net par atbalsta iespējām).

Lejupielādei darba programma:

DrafProgramme_MobilityTaster_7-11 February 2017_Turkey.docx

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2016. gada 4. decembrim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/mobility-taster-for-inclusion-organisations-turkey.6115/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:

  • kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
  • nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
  • sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:

Vladislava Šķēle, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore,

E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv

Pasākumu kalendārs

   Visi pasākumi

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems