Pārlekt uz galveno saturu
Martā aicina uz jauniem vebināriem ciklā “DARBS AR JAUNATNI ŠODIEN UN RĪT”

Martā aicina uz jauniem vebināriem ciklā “DARBS AR JAUNATNI ŠODIEN UN RĪT”

01.03.2021. 13:45
Jaunatne
Pašvaldības
Nevalstiskās organizācijas

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) turpina vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” un aicina pieteikties tiešsaistes vebināriem martā. Vebināri paredzēti jaunatnes darbā iesaistītajiem, gan tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem, gan tiem, kuri vēl tikai plāno to darīt.

Dalībai vebināros ir nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Tiešsaistes seminārs “Darbs ar jauniešiem Covid-19 pandēmijas laikā” 3. martā plkst.10.30 Covid-19 pandēmija ir ieviesusi pārmaiņas ikviena jaunieša dzīvē. Pēdējā gada laikā ir mainījies arī veids, kā jauniešu organizācijas un jauniešu centri komunicē, atbalsta un motivē savus jauniešus. Šī vebināra laikā dalībnieki:

  • iepazīsies ar vairāku jauniešu aptauju datiem par Covid-19 pandēmijas ietekmi uz jauniešu psihoemocionālo stāvokli;
  • uzzinās, kādas aktivitātes palīdz jauniešiem justies labāk;
  • pārrunās darba ar jaunatni iespējas un labās prakses piemērus jauniešu atbalstam pandēmijas laikā.

Vebinārs paredzēts jaunatnes lietu speciālistiem, jaunatnes darbiniekiem, un visiem, kas veic darbu ar jauniešiem gan pašvaldības iestādēs, gan NVO, gan arī ārpus tām. Vebināru vadīs kognitīvi biheiviorālā terapeite, klīniskā un veselības psiholoģe Inese Lapsiņa un neformālās izglītības mācību vadītāja un psiholoģe Natalja Gudakovska.

Iepriekšēja reģistrācija šeit.  

 

Tiešsaistes seminārs “Ilgtspējīga un zaļa pieeja projektu un pasākumu īstenošanā” 9. martā plkst.10.30 Jautājums par ilgtspējīgu un zaļu pieeju un rīcību resursu izmantošanā kļūst arvien aktuālāks. Šogad ir sācies jaunais ES programmas “Erasmus+” posms (2021. – 2027.), kurā kā viena no trīs galvenajām prioritātēm ir ilgtspējīga un zaļa pieeja, kā arī viens no Eiropas Jaunatnes mērķiem ir ilgtspējīga zaļā Eiropa.

Vebināra laikā tiks runāts par to, kā darbā ar jaunatni plānotās aktivitātes, pasākumus un projektus īstenot videi un klimatam draudzīgāk. Tiks apskatīts, kā savienot un sabalansēt pasākuma vai projekta ilgtspējību ar mācīšanās dimensiju tajā, kā novērtēt aktivitātes ietekmi un kā pieņemt lēmumus, kas palīdzēs sasniegt projekta mērķus, neupurējot zemeslodi.

Vebinārs paredzēts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jaunatnes lietu speciālistiem, jaunatnes darbiniekiem, un visiem, kas veic darbu ar jauniešiem gan pašvaldības iestādēs, gan NVO, gan arī ārpus tām.

Vebināru vadīs Staņislavs Babins, neformālas izglītības mācību vadītājs un projektu koordinators ar 15 gadu pieredzi videi draudzīgo projektu īstenošanā gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Iepriekšēja reģistrācija šeit.  

 

Tiešsaistes seminārs “Jauniešu aktivitāšu popularizēšana digitālajā vidē” 18. martā plkst.10.30 Digitālais mārketings ir visaptverošs jēdziens, kas noder ne tikai lielām biznesa organizācijām, bet jebkurai publiskai, nevalstiskajai organizācijai, lai virzītu savu pakalpojumu plašākai auditorijai. Digitālais mārketings ir būtisks palīglīdzeklis arī jauniešu aktivitāšu popularizēšanai un uzmanības piesaistīšanai.

Šī vebināra laikā dalībnieki varēs iepazīties ar digitālā mārketinga jautājumiem, kas sekmēs jauniešiem organizētu aktivitāšu popularizēšanu, veiksmīgāk piesaistot plašāku auditoriju.

Vebinārs paredzēts jaunatnes lietu speciālistiem, jaunatnes darbiniekiem, un visiem, kas veic darbu ar jauniešiem gan pašvaldības iestādēs, gan NVO, gan arī ārpus tām.

Vebināru vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Darbojas dažādās NVO. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem, piekopjot principus #mīlikodaridarikomīli.

Iepriekšēja reģistrācija šeit