Pārlekt uz galveno saturu

Erasmus+ projektu rezultātu platforma

Eiropas Komisija ir izveidojusi īpašu platformu, kurā ir iespējams atrast visus Eiropas Savienības programmas Erasmus+ ietvaros īstenotos projektus – gan informāciju par tiem, gan projektā izveidotos rezultātus un materiālus.

Tā ir lieliska iespēja parādīt ikvienam, ko esat veikuši projektā, kā arī dalīties ar savu pieredzi!

 

Projektu rezultātu platformā tiek iekļauts projekta nosaukums, projekta veids, īstenošanas periods, piešķirtais finansējums, projekta koordinatora un partnerorganizāciju informācija, projekta numurs, kā arī projekta kopsavilkums angļu valodā. Lūdzu pievērs uzmanību valodas pareizībai, rakstot kopsavilkumu angļu valodā gan rakstot, projekta pieteikumu, gan gala atskaiti.

Ikviens projektu īstenotājs, noslēdzot dotācijas līgumu par Erasmus+ projekta īstenošanu, saņem informatīvu e-pastu par projekta publicēšanu tiešsaistē projektu rezultātu platformā. Šajā e-pastā ir iekļauta saite, kuru jāizmanto, lai augšupielādētu projekta logotipu, projekta tīmekļa vietni, kā arī projekta rezultātus, kas iegūti projekta īstenošanas laikā.

Ņem vērā! Neilgi pirms projekta beigām saņemsi e-pastā atgādinājumu augšupielādēt projektā sasniegtos un izveidotos rezultātus.

Projektu rezultātu platformā var ievietot, piemēram, video, izstrādātās vadlīnijas, metodiskos materiālus vai brošūras, kā arī datus, kas izpētīti projekta laikā, piemēram, pārskatus, situācijas analīzi/salīdzinājumus u.tml. Ja tev rodas jautājumi par satura kvalitāti, tad sazinies ar attiecīgā projektu veida koordinatoru.

Projektu rezultātu platformai var pievienoties projekta kontaktpersona, izmantojot savu EU Login  konta lietotājvārdu un paroli.

 

Erasmus+ projektu rezultātu platforma