Pārlekt uz galveno saturu
Aicina pieteikties partnerību veidošanas aktivitātei organizācijas, kuras strādā ar jauniešiem NEET situācijā

Aicina pieteikties partnerību veidošanas aktivitātei organizācijas, kuras strādā ar jauniešiem NEET situācijā

28.05.2024. 15:00
Jaunatne

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 2.jūnijam pieteikties partnerību veidošanas pasākumā organizācijām, kuras veic darbu ar jauniešiem NEET situācijā, kas notiks Helsinkos, Somijā no 2024.gada 9. līdz 13.septembrim.

 

Partnerību veidošanas pasākuma mērķis ir pulcēt pārstāvjus no organizācijām, kuras veic darbu ar jauniešiem NEET situācijā (jaunietis nav iesaistīts ne nodarbinātībā, ne izglītībā, ne mācībās), kas ieinteresētas veidot maza mēroga partnerības projekta pieteikumu. Paredzams, ka pasākumā atradīsiet vienu vai vairākus partnerus projekta pieteikuma sagatavošanai, kā arī varēsiet izstrādāt laika līniju tālākai sadarbībai.

 

Partnerību veidošanas pasākums vērsts uz saderīgu ideju atrašanu, kas ļautu veidot un īstenot kopīgus projektus. Pasākumā varēsiet iepazīties ar citiem jaunatnes darbiniekiem, viņu vērtībām, stiprajām pusēm, kā arī vajadzībām darbā ar jauniešiem NEET situācijā. Pasākuma ietvaros kopā ar potenciālajiem partneriem, ar kuriem būsiet identificējuši kopīgus mērķus un vērtības, nelielās grupās ar “prāta vētras” metodes palīdzību radīsiet un attīstīsiet projektu idejas. Tāpat arī pasākuma ietvaros norisināsies īss mācību apmeklējums Somijas organizācijā, kas strādā ar jauniešiem NEET situācijā, un viesu – ekspertu prezentācijas.

 

Pasākums paredzēts līdz 30 dalībniekiem no Erasmus+ programmas valstīm. Atlasē priekšroka tiks dota dalībniekiem no valstīm, kas iesaistītas Stratēģiskajā partnerībā iekļaušanai (to skaitā ir Latvija).

 

Mērķagrupa:

  • jaunatnes darbinieki, kas strādā ar jauniešiem NEET situācijā, jo sevišķi jauniešiem, kas pārtraukuši mācības, nepabeidzot skolu;
  • jaunatnes darbinieki no pašvaldībām, vai NVO;
  • sociālie darbinieki, kas strādā ar jauniešiem NEET situācijā;
  • jaunatnes projektu vadītāji.

Ņemiet vērā, ka dalībniekam nepieciešams pārstāvēt organizāciju vai institūciju, kas var iesniegt projekta pieteikumu.

 

Ar pasākuma plānoto programmu ir iespējams iepazīties SALTO resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Šis mācību apmeklējums notiek “Strategic Partnership on Inclusion” jeb Stratēģiskās partnerības iekļaušanai ietvaros.

 

Pieteikšanās un dalības maksa:

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Somijas Nacionālā izglītības aģentūra (Finnish National Agency for Education (EDUFI)) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

 

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 2.jūnijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē