Pārlekt uz galveno saturu
Vīrietis sēž uz kāpnēm ar paceltu rokas īkšķi uz augšu

Aicinām iesniegt atsauksmes Europass novērtējumam

23.01.2023. 12:08

Ikvienam, kas ir izmantojis Europass tiešsaistes rīkus, ir iespēja snieg savu vērtējumu par sistēmas darbību. Ar šo iniciatīvu Eiropas Komisija (EK) vēlas apkopot informāciju par Europass darbību, sākot no 2018. gada, un plašāku ietekmi uz Eiropas darbaspēka tirgu un prasmēm un uz mūžizglītības politiku.

 

Atsauksmes par pieredzi ar Europass un tā rīku noderīgumu palīdzēs EK uzlabot sistēmas pakalpojumus - labākas kvalifikācijas, prasmju un iemaņu pārredzamību, informācijas piekļūstamību par darba un mācību iespējām, kā arī darba tirgū nepieciešamām prasmēm.

 

Europass ir sistēma, kas šajā  tiešsaistes platformā piedāvā tiešsaistes rīkus un informāciju, kuri atbalsta cilvēkus mūžizglītībā un savas karjeras pārvaldībā. Izglītojamie, darba ņēmēji, darba meklētāji un brīvprātīgie to var izmantot, lai visā Eiropā skaidri un konsekventi informētu par savām prasmēm, kvalifikāciju un pieredzi un iepazīstinātu ar tām.

 

 

 

 

Savas atsauksmes aicinām sniegt līdz 28. februāra plkst. 24.00 (pēc Briseles laika) Eiropas Komisijas mājaslapā, kur tās tiks arī publicētas.