Pārlekt uz galveno saturu
Grupu darbs

Aicinām pieteikties starptautiskam semināram par Erasmus akreditāciju izglītības un mācību jomā

01.09.2023. 15:51
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 30. oktobra līdz 2. novembrim Islandes Erasmus+ nacionālā aģentūra sadarbībā ar Norvēģijas un Zviedrijas Nacionālajām aģentūrām organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru “Akreditācija Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs - kas ir noticis līdz šim un ko varam mācīties viens no otra?” (Your accreditation in Nordic and Baltic countries - What has happened so far and what can we learn from each other?), kas notiks Reikjavīkā, Islandē.

 

Semināru organizē, lai atbalstītu Ziemeļvalstu un Baltijas valstu akreditētās organizācijas, kas īsteno mobilitātes projektus skolu, profesionālo izglītības iestāžu un pieaugušo izglītības sektoros, lai tās pilnvērtīgi varētu izmantot akreditācijas sistēmas.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • iegūs jaunas zināšanas par akreditāciju, starptautisko stratēģiju un kvalitātes standartiem, kā arī efektīvu budžeta izmantošanu un mobilitāšu īstenošanu;
  • akcentēs mobilitātes kvalitāti, lai stiprinātu starptautisko darbu iesaistītajās organizācijās;
  • uzzinās dažādu valstu labās prakses pieredzi akreditācijas jomā;
  • veidos starptautiskus kontaktus un iegūs potenciālos partnerus nākotnes projektiem.

Semināram aicināti pieteikties dalībnieki, kas strādā ar akreditāciju skolu, profesionālo izglītības iestāžu un pieaugušo izglītības sektoros - starptautiskie koordinatori, administratori, projektu vadītāji, direktori, skolotāji un citi, kas vēlas dalīties savā pieredzē un praksē.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 14. septembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte