Pārlekt uz galveno saturu
portatīvais dators, fonā cilvēki savstarpēji sarunājas

Aicinām pieteikties starptautiskam semināram par maza mēroga partnerību projektu īstenošanu

15.09.2022. 20:42

No 2022. gada 7. līdz 8. novembrim Dānijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) “Kontaktseminārs - informācija par maza mēroga partnerību īstenošanu” (Contact Seminar - learn about Small Scale Partnerships), kas notiks Kopenhāgenā, Dānijā.

 

Seminārā programmas jaunpienācējiem, kuriem nav vai ir neliela pieredze Erasmus+ projektu īstenošanā, būs iespēja uzzināt par programmas iespējām, uzsvaru liekot uz Maza mēroga partnerību projektu īstenošanu.

 

Pasākumā plānots:

  • ar dažādām aktivitātēm, piemēram,  "ātro randiņu stilā", atrast savām projektu idejām potenciālos partnerus un veidot jaunus kontaktus;
  • informēt par Erasmus+ programmu, īpaši par maza mēroga partnerību projektu īstenošanu u.c.;
  • diskutēt par nozarei aktuālajiem jautājumiem, kā arī par Erasmus+ horizontālajām prioritātēm.

Semināram aicināti pieteikties skolu, profesionālās izglītības un apmācības, kā arī pieaugušo izglītības un jaunatnes sektoru pārstāvji – Easmus+ programmas jaunpienācēji no dažādām iestādēm (nevalstiskās organizācijas, skolas u.c. organizācijas).

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 4 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 18. septembris.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit. 

 

Pretendentu pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas. 

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja