Pārlekt uz galveno saturu
Uz lielas baltas lapas vairāki cilvēki plāno rakstīt

Aicinām pieteikties starptautiskam semināram par maza mēroga partnerību projektu plānošanu un īstenošanu

17.04.2023. 15:26
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 13. līdz 15. jūnijam Lietuvas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktu veidošanas semināru “Projektu kompass: no idejas līdz projektam” (The Project Compass: Navigating Ideas towards Projects), kas notiks Viļņā, Lietuvā.

 

Semināru organizē, lai dalībniekus iepazīstinātu ar projektu plānošanas un veidošanas pamatprincipiem, kā arī sagatavotu Maza mēroga sadarbības partnerību projektu pieteikumu iesniegšanai.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • iepazīsies ar Erasmus+ Maza mēroga partnerības projektu pieteikumu sagatavošanas nosacījumiem;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • uzzinās par dažādiem rīkiem, kas palīdzēs idejas pārvērst projektu pieteikumā;
  • dalīsies pieredzē un projektu idejās ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties skolu izglītības (SCH), profesionālās izglītības un apmācības (VET), kā arī pieaugušo izglītības (ADU) sektoru pārstāvji, kā arī pārstāvji no bibliotēkām, muzejiem, nevalstiskajām organizācijām, dažādu kopienu pārstāvniecībām, u.c. organizācijām, kuras ir jaunpienācēji Erasmus+ programmā un kuri ir ieinteresēti uzsākt Erasmus+ Maza mēroga partnerības projektus.

 

Pirms semināra dalībnieki tiksies tiešsaistes sanāksmē, kas plānota 2023. gada 6. jūnijā (no plkst. 13.00 līdz 16.00 pēc Centrāleiropas laika).

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 10. maijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja