Pārlekt uz galveno saturu
Cilvēki sēž pie galda ar planšetdatoru un portatīvo datoru

Aicinām pieteikties starptautiskam semināram par prakses mobilitāti Eiropā

02.05.2023. 09:52
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 12. līdz 15. novembrim Francijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ Sadarbības un mācību aktivitāti (TCA) – tematisko semināru “Prakses mobilitāte Eiropā: prakses sniedzēju sadarbības veidošana, lai veicinātu praktikantu (mācekļu) iekļaušanu Eiropas mobilitātes programmās” (Apprenticeship mobility in Europe: building cooperation between European apprentices training providers to foster the placement of apprentices in European mobility schemes), kas notiks Bordo, Francijā.

 

Seminārs organizēts, lai veicinātu sadarbību starp prakses sniedzējiem un atbalstītu praktikantu (mācekļu) iespējas dažādās Eiropas prakses mobilitātes sistēmās.

 

Pasākuma dalībnieki:

  • uzzinās par dažādām prakses īstenošanas programmām Eiropā;
  • veidos jaunus kontaktus un iegūs jaunus partnerus nākotnes Erasmus+ projektiem;
  • iepazīs jaunas prakses vietu iespējas ārvalstīs.

Semināram aicināti pieteikties esošie Erasmus+ projektu īstenotāji, kā arī mobilitātes konsorciju un tīklu koordinatori, kuri koordinē mācību mobilitāšu (KA1) projektus citām iestādēm (piemēram, prakses apmācības centriem).

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās mācību vizītei līdz 2023. gada 31. maijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 4 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja