Pārlekt uz galveno saturu
Pārtikas ražošanas uzņēmums ar darbiniekiem

Aicinām profesionālās izglītības iestāžu pārstāvjus pieteikties Erasmus+ starptautiskam semināram Beļģijā

16.11.2023. 15:32
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 31. janvāra līdz 2. februārim Beļģijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Ilgtspēja pārtikas ražošanā profesionālās izglītības iestāžu mobilitāšu grupām” (Sustainability in food production as a topic in group mobility for VET providers), kas notiks Antverpenē, Beļģijā.    

 

Seminārs tiek organizēts, lai sniegtu sākotnējās profesionālās izglītības sektora (IVET) pārstāvjiem iespēju attīstīt idejas par audzēkņu grupu mobilitāti saistībā ar Erasmus+ horizontālo prioritāti "Vide un klimata pārmaiņu novēršana".

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • izstrādās projektu idejas audzēkņu (16-19 gadi) grupu mobilitātei saistībā ar ilgtspēju un klimata pārmaiņām;
  • paplašinās Erasmus+ Mācību mobilitātes partneru skolu tīklu profesionālās izglītības (VET) sektorā;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties sākotnējās profesionālās izglītības sektora nodrošinātāji ar specializāciju pārtikas ražošanā - viesmīlība, gaļas rūpniecība, konditoreja u.c., kuri ir ieinteresēti veidot audzēkņu tematiskās grupu mobilitātes.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

 

 

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 15. decembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte