Pārlekt uz galveno saturu
Studenti apmeklē lekcijas

Augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem iespēja pieteikties starptautiskam semināram par iekļaušanas jautājumiem

09.06.2022. 08:07
Izglītība un mācības

2022. gada 8. jūlijā Serbijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Iekļaušana augstākajā izglītībā – augstākās izglītības iestāžu darba procesu pielāgošana” (Inclusion in Higher Education – Adaptation of HEIs’ work processes), kas notiks Belgradā, Serbijā.

 

Semināru organizē, lai dalībnieki:

  • uzzinātu par dažādām iekļaušanas pieejām, kas veicinātu augstākās izglītības iestāžu pieeju un darba procesu pielāgošanu, lai iestādes atbilstu savu definēto mērķgrupu vajadzībām;
  • gūtu ieskatu iekļaušanas pasākumos, kas ievērojami atvieglos un sekmēs augstāko izglītības iestāžu darba procesu pielāgošanu attiecībā uz Erasmus+ mobilitātes projektiem augstākajā izglītībā;
  • iepazītos ar labas prakses piemēriem no dažādām valstīm, kas var palīdzēt dalībniekiem īstenot iekļaušanas pasākumus iestāžu līmenī.

Semināram aicināti pieteikties augstākās izglītības iestāžu ārējo sakaru koordinatori vai citi pārstāvji, kas īsteno KA1 mobilitātes projektus augstākajā izglītībā.

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu: sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 15. jūnijs.

 

Pasākums tiek finansēts 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

 

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja