Pārlekt uz galveno saturu
Puisis sēž pie galda un šķirsta grāmatu. Priekšplānā grāmatas un piezīmju dators.

Augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem iespēja pieteikties starptautiskam semināram

16.06.2023. 12:46
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 23. līdz 26. oktobrim Polijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ Sadarbības un mācību aktivitāti (TCA) – kontaktsemināru “Augstākās izglītības kapacitātes celšana, izmantojot jaunas Erasmus+ sadarbības partnerībuprojektu iespējas” (Get cOnnected! Advancing Higher Education through New Erasmus+ Cooperation Partnerships (Go-aHED)), kas notiks Varšavā, Polijā.

 

Semināru organizē, lai veicinātu starptautisko sadarbību starp augstākās izglītības iestādēm, kuras ir ieinteresētas nākotnē veidot kopīgus Erasmus+ Partnerības sadarbībai (KA2) sadarbības partnerības projektus.

 

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā:

  • izveidot pārliecinošu projekta plānu;
  • sniegt pamatojumu pieprasītajam finansējumam;
  • noformulēt projekta pievienoto vērtību;
  • paredzēt un aprakstīt projekta ietekmi.

Semināram aicināti pieteikties augstākās izglītības iestāžu pārstāvji, kuri ir jaunpienācēji Erasmus+ programmā un ir ieinteresēti veidot sadarbības partnerības projektus augstākajā izglītībā. Dalībai seminārā aicināti pieteikties arī tie projektu pieteicēji, kuru pieteikumi nav tikuši apstiprināti.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams Salto mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās mācību vizītei līdz 2023. gada 30. jūnijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.  

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja