Pārlekt uz galveno saturu
Students bibliotēkā ar atvērtu digitālo grāmatu

Augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem iespēja pieteikties starptautiskās sadarbības pasākumam

19.04.2022. 13:32
Izglītība un mācības

No 2022. gada 11. līdz 12. oktobrim Islandes Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru “Jaukta veida intensīvās studiju programmas praksē” (Blended Intensive Programmes in Practice), kas notiks Bifröst, Islandē.

 

Seminārs organizēts, lai iepazīstinātu ar jaukta veida intensīvo studiju programmu koncepciju un dalītos ar zināšanām un pieredzi to īstenošanā. Jaunajā Erasmus+ programmas periodā augstākās izglītības iestādēm ir iespēja īstenot šāda veida studiju programmas, kas apvieno mobilitāti klātienē ar tiešsaistes studijām, kā arī veicina starpvalstu un uz sadarbību balstītu tiešsaistes mācību apmaiņu un komandas darbu.

 

Pasākuma mērķauditorija: augstākās izglītības personāls, kuri plāno izveidot jaukta veida intensīvās studiju programmas un/vai kuriem ir pieredze tiešsaistes vai jauktajā mobilitātē.

 

Kontaktsemināra laikā dalībnieki:

  • iepazīsies ar jaukta veida intensīvo studiju programmas jēdzienu un izprast tā nozīmi -  uz sadarbību vērsta, transnacionāla un starpdisciplināra programma;
  • dalīsies ar zināšanām un pieredzi jaukta veida intensīvo studiju programmu īstenošanā;
  • veidos kontaktus, lai varētu turpmāk sadarboties ar citām valstīm jaukta veida intensīvo studiju programmu īstenošanā.

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Pārstāvjiem no Latvijas seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 24. maijs.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 360,00 EUR. Uzturēšanās un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit. 

 

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas. 

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja