Pārlekt uz galveno saturu
Sieviete sēž pie galda un raksta portatīvajā datorā, fonā bibliotēka ar grāmatu plauktiem

Iespēja pieteikties semināram Francijā par mācību mobilitāšu īstenošanu pieaugušo izglītībā

04.09.2023. 16:25
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 6. līdz  8. decembrim Francijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitāti (TCA) – kontaktsemināru “Mobilitātes optimizēšana pieaugušo izglītojamiem kā aktīviem pilsoņiem” (Optimising Mobility for Adult Learners as Active Citizens (Optim-AL 2)), kas notiks Tūrā, Francijā.

 

Semināru organizē, lai pulcētu vienuviet pieaugušo izglītības organizācijas no visas Eiropas, kuras ir interesētas īstenot mācību mobilitātes (KA1) projektus.

 

Pasākumā dalībnieki:

  • tiksies ar Francijas pieaugušo izglītības praktiķiem, vienlaikus popularizējot nākotnes projektus, kas var palielināt pieaugušo izglītojamo līdzdalību Erasmus+ mobilitātē, īpaši tos mobilitātes projektus, kas veicina sociālo un pilsonisko iesaistīšanos pieaugušo izglītojamo vidū;
  • attīstīs jaunas mobilitātes partnerības ar pieaugušo izglītības organizācijām;
  • izpētīs inovatīvus un alternatīvus demokrātiskas līdzdalības veidus;
  • iegūs iedvesmu jaunu mobilitātes partnerību un tīklu veidošanai, paaugstinot programmas īstenošanas kvalitāti;
  • veidos ciešāku sadarbību, veicinot ideju un pieredzes apmaiņu;
  • veidos jaunus kontaktus un iegūs jaunus partnerus nākotnes Erasmus+ projektiem.

Semināram aicināti pieteikties pieaugušo izglītības sektora pārstāvji ar vai bez iepriekšējas pieredzes Erasmus+ mācību mobilitātes projektos.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās tematiskajam semināram līdz 2023. gada 25. septembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

 

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti parakstīti tikai ar elektroniskajiem parakstiem (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas).

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte