Pārlekt uz galveno saturu
Divas sievietes birojā sarunājas

Iespēja pieteikties starptautiskam pasākumam par neformālās mācīšanās metodēm

13.05.2022. 16:59
Izglītība un mācības

No 2022. gada 5. līdz 8. jūlijam Rumānijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru “Savieno pasauli, izmantojot neformālo izglītību” (Connector 7.0 - Connecting the world by non-formal learning), kas notiks Bukarestē, Rumānijā.  

 

Seminārs organizēts, lai neformālajā izglītībā iesaistītie dalībnieki iepazītos un praktiski pielietotu dažādas neformālās mācīšanās metodes, iekļaujot mācībās vienu no Erasmus+ prioritātēm “Iekļaušana un daudzveidība”. Īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, kā šīs mācību metodes var izmantot migrantu un bēgļu integrēšanā.     

 

Pasākumā būs iespējams:

  • iepazīties ar neformālās mācīšanās metodēm, kuras pēc tam varēs izmantot savos projektos vai ikdienas mācību procesā, pievēršot uzmanību vienai no Erasmus+ prioritātēm “Iekļaušana un daudzveidība”;
  • gūt pieredzi mācībās starptautiskā un multikulturālā kontekstā;
  • uzzināt, kā veidot saikni starp neformālo un formālo izglītību;
  • uzzināt par sadarbības vietas izveidi, kurā varēs dalīties ar metodēm, instrumentiem, labo praksi un efektīvām idejām mācīšanās jomā;
  • izveidot mācību telpu, kurā galvenā uzmanība tiks pievērsta Eiropas vērtībām.

Semināram aicināti pieteikties dalībnieki no visiem izglītības sektoriem – skolu izglītības, profesionālās izglītības un apmācības, augstākās izglītības un pieaugušo izglītības sektora, kā arī jaunatnes jomas pārstāvji.

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Pārstāvjiem no Latvijas seminārā pieejamas 3 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 22. maijs.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja