Pārlekt uz galveno saturu
Meitene pie plakāta, uz kura uzrakstīti vārdi dažādās valodās

Iespēja pieteikties starptautiskam semināram Igaunijā par valodu apguvi izglītības iestādēs

06.03.2023. 11:31
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 25. līdz 28. aprīlim Igaunijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Paplašinot apvāršņus valodu apguvē” (Expanding horizons in language learning), kas notiks Tallinā, Igaunijā.

 

Seminārs organizēts, lai sniegtu iespēju valodu skolotājiem un skolu personālam diskutēt par valodu mācīšanu un mācīšanos, kā arī iegūtu jaunas idejas un apgūtu dažādas metodes un praktiskus rīkus, kā atbalstīt izglītojamos daudzvalodīgās un multikulturālās klasēs.

 

Pasākuma dalībnieki:

  • iegūs jaunas idejas saviem turpmākajiem Erasmus+ sadarbības projektiem par daudzvalodību un multikulturālismu skolās, kas noderēs, piesakoties 2023. un 2024. gada projektu pieteikumu konkursos;
  • izveidos jaunus starptautiskus kontaktus;
  • dalīsies pieredzē par daudzvalodību un multikulturālismu skolās.

Semināram aicināti pieteikties skolu un profesionālās izglītības un apmācības pārstāvji, kuriem ir saistība ar valodu mācīšanu (skolotāji, direktori u.c.).

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā. Pasākuma mājaslapa.

 

Semināra darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 15. martam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja