Pārlekt uz galveno saturu
Pieci cilvēki stāv kopā, katram rokās plakāts dažādās valodās

Iespēja pieteikties starptautiskam semināram par valodu politiku un Eiropas stratēģijām

31.10.2022. 12:30
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA

No 2022. gada 5. līdz 6. decembrim Portugāles Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Valodu politika un Eiropas stratēģijas” (Language Policy and the European Strategies), kas notiks Lisabonā, Portugālē.

 

Pieaugot mobilitātei Eiropā, daudzvalodības jautājumi prasa arvien jaunas pieejas ne tikai mācību/mācīšanas procesā, pētniecības komunikācijā un publicēšanā, bet arī valsts politikas līmenī. Pasākumu organizē, lai piedāvātu iespēju izpētīt Erasmus+ kā atbalsta mehānismu dalībai programmā, veidotu jaunas partnerības skolu, profesionālās izglītības un apmācības, augstākās un pieaugušo izglītības sektoros, kā arī nākotnē izstrādātu kopīgus projektus par daudzvalodības tēmu.

 

Pasākuma laikā plānots:

  • veicināt visu četru nozaru dalībnieku iesaistīšanos Eiropas partnerību un sadarbības pasākumos;
  • prezentēt praktiskos piemērus, plānojot un ieviešot jaunus Eiropas partnerības projektu pieteikumus;
  • sniegt konkrētus un praktiskus padomus un metodes, kā iesaistīties Eiropas projektos.

Seminārs ir paredzēts skolotājiem, projektu vadītājiem un dažāda veida izglītības un apmācības iestāžu pārstāvjiem un lēmumu pieņēmējiem. Darba valoda – angļu.

 

 

 

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Pieteikšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 10. novembris.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 530,00 EUR. Uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja