Pārlekt uz galveno saturu
Ārstniecības persona, digitālās ikonas saistītas ar medicīnas jomu

Iespēja pieteikties starptautiskam semināram par veselības aprūpes speciālistu apmācību Eiropā

26.05.2024. 08:31
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 21. līdz 24. oktobrim Francijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Kā maksimāli izmantot Erasmus+ programmu, lai apmācītu topošos veselības aprūpes speciālistus?” (How to make the most of Erasmus+ to train tomorrow's health professionals?), kas notiks Lillē, Francijā.       

 

Seminārs tiek organizēts ar mērķi veidot vienotu izpratni un redzējumu par veselības aprūpes speciālistu apmācību Eiropā, daloties pieredzē un labajā praksē starptautisko aktivitāšu īstenošanā medicīnas un paramedicīnas studiju programmās.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • veicinās sadarbību starp Eiropas izglītības iestāžu organizācijām veselības aprūpes jomā;
  • diskutēs par izglītojamo un veselības aprūpes darbinieku mobilitāti Eiropā;
  • paplašinās savu starpvalstu sadarbības tīklu un nodibinās kontaktus ar potenciālajiem projekta partneriem, lai izstrādātu jaunus projektu pieteikumus veselības aprūpes jomā;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm. 

Semināram aicināti pieteikties profesionālās izglītības un apmācības (VET) un augstākās (HED) izglītības sektora pārstāvji medicīnas un paramedicīnas nozarēs, kas aktīvi darbojas Erasmus+ programmā.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā. Pasākuma darba valoda – angļu.

 

 

 

 

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 27. jūnijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv.

Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju. 

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte