Pārlekt uz galveno saturu
Image
Četri studenti sēž zālītē pie universitātes

Izsludināts 2022. gada Erasmus+ Eiropas universitāšu apvienību projektu konkurss

06.12.2021. 17:59
Izglītība un mācības
Projektu konkurss

Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2022. gada Erasmus+ Eiropas universitāšu apvienību projektu konkursu ar kopējo pieejamo finansējumu 272 miljonu EUR apmērā.

 

Erasmus+ iniciatīvas “Eiropas universitātes” projekti paredz stiprināt stratēģiskās partnerības starp augstākās izglītības iestādēm visā Eiropas Savienībā (ES) un izstrādāt augšupēji veidotus universitāšu tīklus visā ES, kas studentiem ļaus iegūt izglītību, kombinējot studijas vairākās ES valstīs. Iniciatīvas galvenais uzdevums ir uzlabot augstākās izglītības kvalitāti, stiprināt tās saikni ar pētniecības un inovāciju jomu un sekmēt Eiropas universitāšu starptautisko konkurētspēju.

 

Finansējums ir pieejams 2 veida aktivitātēm:

  • pastāvošu institucionālo starpvalstu sadarbību stiprināšanai (informāciju par nosacījumiem, aktivitātes aprakstu un pieteikšanos skatīt šeit);
  • jaunu institucionālo starpvalstu sadarbību veidošanai (informāciju par nosacījumiem, aktivitātes aprakstu un pieteikšanos skatī šeit).

Plašāka informācija par 2022. gada Erasmus+  Eiropas universitāšu apvienību projektu konkursu pieejama šeit.

 

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2022. gada 22. marts plkst. 18.00 (pēc Latvijas laika).

 

2021. gada 14. decembrī plkst. 11.00-13.30 (pēc Latvijas laika) EK organizē tiešsaistes informatīvo semināru par 2022. gada Erasmus+  iniciatīvas “Eiropas universitātes” projektu konkursu. Semināra darba kārtība un piekļuves dati pieejami EK Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (EACEA) mājaslapā.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar EACEArakstot e-pastu uz EACEA-EUROPEAN-UNIVERSITIES@ec.europa.eu.