Pārlekt uz galveno saturu
Attēlā redzami jaunieši, kas tru Eiropas Savienības karodziņus

Izsludināts centralizētais “Erasmus+” projektu konkurss “Pilsoniskas sabiedrības sadarbība” jaunatnes, izglītības un mācību jomās

04.11.2022. 11:00
Izglītība un mācības
Jaunatne

Informējam, ka izsludināts centralizētais “Erasmus+” konkurss “Pilsoniskas sabiedrības sadarbība” jaunatnes, izglītības un mācību jomās, lai sniegtu atbalstu Eiropas nevalstiskajām organizācijām un Eiropas Savienības (ES) mēroga tīkliem, kas darbojas jaunatnes, izglītības un mācību jomās.

 

Pieteikšanās norisinās Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (turpmāk – EACEA) tīmekļa vietnē:

Svarīgi ņemt vērā! Šogad pirmo gadu laika ierobežojumu dēļ partnerības pamatnolīguma (FPA) un īpašās dotācijas līguma (SGA) pieteikumi tiek izsludināti paralēli. Vispirms ir jāaizpilda FPA pieteikums un pēc tam FPA pieteikuma numurs jāievada SGA pieteikumā.

 

Informācijai! Projektu konkursa ietvaros ir iespēja saņemt darbības dotācijas Eiropas organizācijām, kuru statūtos noteiktās darbības kalpo ES politikas stratēģiskajiem mērķiem (galvenokārt bezpeļņas organizācijām, brīvprātīgām apvienībām, fondiem, NVO vai tamlīdzīgām organizācijām) visā Eiropā. Darbības dotācijas neatbalsta konkrētu projektu, bet gan organizācijas kapacitātes stiprināšanu. Uz darbības dotāciju saņemšanu attiecas tādi paši noteikumi kā projektu īstenošanas konkursiem, taču tās nenošķir tiešās un netiešās izmaksas.

 

Centralizētos projektu pieteikumus administrē Eiropas Komisijas (EK) izpildaģentūra EACEA.

 

Plašāka informācija par projektu konkursu pieejama EACEA tīmekļa vietnē.

 

Informatīvs tiešsaistes pasākums

16. novembrī plkst. 15:00 – 18:30 (pēc Latvijas laika) EACEA kopā ar EK organizē tiešsaistes informatīvu pasākumu, lai izskaidrotu finansēšanas iespējas, kas pieejamas saskaņā ar “Erasmus+” centralizēto projektu konkursu “Pilsoniskas sabiedrības sadarbība” jaunatnes, izglītības un mācību jomās.

Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama. Plašāka informācija un saite uz tiešsaistes pasākumu pieejama šeit.