Pārlekt uz galveno saturu
Uz galda novietotas dažādas ikonas, kas apzīmē digitālās kompetences (wi-fi, dalīties u.c.)

Līdz 27. aprīlim iespēja pieteikties semināram par digitālajām kompetencēm Erasmus+ programmas administrēšanā

22.04.2022. 12:14
Izglītība un mācības

Līdz 2022. gada 27. aprīlim pagarināta pieteikšanās Vācijas Erasmus+ nacionālās aģentūras organizētajam Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumam (TCA) – tiešsaistes tematiskajam semināram “Digitālās prasmes mācīšanā, mācībās un Erasmus+ programmas administrēšanā” (Digital literacy in teaching, learning and the administration of the Erasmus+ Programme), kas notiks no 2022. gada 12. līdz 13. maijam.

 

Semināra mērķis ir noteikt un izstrādāt pieejas un stratēģijas digitālajai pratībai un digitālajām kompetencēm Erasmus+ programmas administrēšanā, izmantojot diskusijas, seminārus, tīklu un partnerību veidošanu.

 

  • Seminārs notiks divas dienas, katrs no tiem būs veltīts konkrētai mērķauditorijai:
    • 1. diena (12.05.2022) - dalībai seminārā aicināti pieteikties Erasmus+ programmas KA1 aktivitātē iesaistītie augstākās izglītības iestāžu institucionālie un departamentu koordinatori, starptautiskās sadarbības organizatori, Erasmus+ programmas koordinatori un administratīvie darbinieki. Pārstāvjiem no Latvijas seminārā pieejamas 4 vietas.
    • 2. diena (13.05.2022) - dalībai seminārā aicināti pieteikties Erasmus+ Programmas KA2 un KA3 projektu koordinatori, jaunpienācēji un eksperti, tostarp koordinatori, kas strādā ar sadarbības partnerību projektiem, Erasmus Mundus, kapacitātes stiprināšanu (Capacity Building), Eiropas universitātēm, inovāciju aliansēm, nākotnes projektiem, sociālās integrācijas projektiem, Eiropas eksperimentālajiem pasākumiem, Skolotāju akadēmijām un Žana Monē (Jean Monnet) aktivitātēm. Pārstāvjiem no Latvijas seminārā pieejamas 4 vietas.

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Detalizēta informācija par semināru šeit

 

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) lietvedībā, Vaļņu ielā 1, 5. stāvā, Rīgā, LV-1050, iesniedzot to personīgi vai nosūtot pa pastu. Elektroniskā veidā iesniegtie pieteikumi tiek pieņemti, parakstot tos ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas) un nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapā lūdzam norādīt, kurā semināra dienā plānota dalība.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 20. aprīlis.

 

Pasākums tiek organizēts no 2021. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja