Pārlekt uz galveno saturu
Meitene sēž pie galda un skatās telefonā.

Notiks tiešsaistes seminārs par 2022. gada akreditācijas konkursu izglītības un mācību jomā

31.08.2022. 13:29
Izglītība un mācības
Pieteikuma sagatavošana
Projekta īstenošana
Akreditācija
Projektu konkurss

2022. gada 13. septembrī no plkst. 13.00 līdz 16.00 Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Erasmus+ programmas departaments organizē tiešsaistes informatīvu semināru par Erasmus 2022. gada akreditācijas konkursu skolu, pieaugušo un profesionālās izglītības sektoros. Semināra dalībniekiem sniegs informāciju par Erasmus akreditācijas nosacījumiem, pieteikumu sagatavošanas, iesniegšanas un vērtēšanas kārtību.

 

Dalībai seminārā aicinām reģistrēties līdz 2022. gada 12. septembra plkst. 17.00. 

 

Erasmus akreditācijas saņemšanai pieteikumus var iesniegt organizācijas vai mobilitātes konsorcija koordinatori, kas vismaz 2 gadus darbojas vispārējās, profesionālās vai pieaugušo izglītības jomā un kas plāno regulāri īstenot augstas kvalitātes mobilitātes, lai veicinātu savas organizācijas attīstību. Iepriekšēja dalība Erasmus+ programmā nav nepieciešama.

 

Akreditāciju piešķir katrā izglītības sektorā atsevišķi uz programmas laiku no 2021. līdz 2027. gadam, un tā organizācijām vienkāršo pieteikšanos mācību mobilitāšu īstenošanai.  Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 19. oktobris plkst. 12.00 (pēc Briseles laika). Pretendentiem pieteikumi jāiesniedz tiešsaistē.

 

Plašāka informācija par Erasmus akreditāciju, 2022. gada konkursa nosacījumiem un pieteikumu iesniegšanu pieejama Erasmus+ programmas vadlīnijās, kā arī Erasmus+ mājaslapas sadaļā Erasmus akreditācija.

 

Papildu informācija:

Jana Meržvinska
Nodaļas vadītāja