Pārlekt uz galveno saturu
pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja ar bērniem strādā pie galda

Pagarināta pieteikšanās starptautiskās sadarbības pasākumam pirmsskolas izglītībā un aprūpē iesaistītajiem

19.04.2022. 09:07
Izglītība un mācības

No 2022. gada 14. līdz 16. jūnijam Īrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Dalīšanās ar izaicinājumiem un labo praksi Erasmus+ projektos pirmsskolas izglītībā un aprūpē” (Sharing Challenges and Successes around Erasmus+ Participation for those Working in the Field of Early Childhood Education and Care), kas notiks Dublinā, Īrijā.

 

Semināra mērķis ir dalīties ar labās prakses piemēriem par pirmsskolas izglītībā un aprūpē iesaistīto administratīvā un pedagoģiskā personāla dalību Erasmus+ profesionālās attīstības un pieredzes apmaiņas pasākumos.

 

Pasākuma laikā dalībnieki:

  • apzinās pirmsskolas izglītības un aprūpes pakalpojumu klāstu, veidu un apjomu dalībvalstīs;
  • izpratīs Eiropas un valstu prioritāšu savstarpējo papildināmību pirmsskolas izglītības un aprūpes nozarē un to lomu, kāda tām varētu būt, palīdzot nodrošināt personāla profesionālo pilnveidi;
  • uzzinās par Erasmus + programmas iespējām, lai finansētu partnerības un mobilitātes pirmsskolas izglītībā un aprūpē iesaistītajiem kā profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas līdzekli.

Pasākumam aicināti pieteikties pārstāvji no dažādām pirmsskolas izglītībā un aprūpē iesaistītajām pusēm – politikas veidotāji vietējā, valsts un Eiropas līmenī, politikas īstenotāji, darba devēji, arodbiedrības, sociālie partneri un tie, kuri ir iesaistīti pirmsskolas izglītības un aprūpes pārvaldībā, vadībā, attīstībā un nodrošināšanā.

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Pārstāvjiem no Latvijas seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 28. aprīlis.

 

Pasākums tiek finansēts no 2021. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja