Pārlekt uz galveno saturu
Atvērts portatīvais dators, virs tā izceltas kontaktu kartītes digitālā veidā

Pieaugušo izglītības iestāžu pārstāvji aicināti pieteikties starptautiskam semināram Vācijā

14.11.2023. 10:41
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 27. līdz 29. maijam Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Kā Erasmus+ mācību mobilitāšu (KA1) projektos iesaistīt izglītojamos no pieaugušo izglītības sektora? Dodiet iespēju pieaugušo izglītības mobilitātei (Optim AL-3)” (How to involve learners in KA1 projects in adult education? Give learners mobility in AE a boost (Optim AL-3)), kas notiks Bergišgladbahā, Vācijā.  

 

Semināru organizē, lai apvienotu dažādu organizāciju pārstāvjus un iepazīstinātu tos ar izglītojamo ar mazākām iespējām iesaistes mehānismiem galvenajās projektu aktivitātēs ( īstermiņa mācību mobilitātes (KA122) un  Erasmus akreditācija (KA120)).

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • paplašinās savas zināšanas par izglītojamiem ar mazākām iespējām kā būtisku mērķgrupu Erasmus+ projektos;
  • uzzinās vairāk par izglītojamo ar mazākām iespējām iesaistes mehānismiem;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties pieaugušo izglītības iestāžu pārstāvji, kuri ir jaunpienācēji Erasmus+ programmā un, kuriem ir aktuāla dalība mācību mobilitāšu (KA1) projektos, kā arī atbalsta saņēmēji.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

 

 

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 15. janvārim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 1 vieta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:  

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte