Pārlekt uz galveno saturu
Prakse, trīs cilvēki skatās datorā, sieviete raksta

Profesionālās un augstākās izglītības pārstāvji aicināti pieteikties starptautiskam semināram par prakses mobilitāti Eiropā

26.05.2024. 08:52
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 12. līdz 15. novembrim Francijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitāti (TCA) – tematisko semināru “Prakses mobilitāte Eiropā: prakses apmācību sniedzēju sadarbības veidošana, lai veicinātu prakses īstenotāju iekļaušanu Eiropas mobilitātes programmās” (Apprenticeship mobility in Europe: building cooperation between European apprentices training providers to foster the placement of apprentices in European mobility schemes), kas notiks Bordo, Francijā.

 

Seminārs tiek organizēts ar mērķi veicināt sadarbību prakses apmācību sniedzēju vidū, lai atbalstītu prakses īstenotāju iespējas dažādās Eiropas prakses mobilitātes sistēmās.

 

Pasākuma dalībnieki:

  • uzzinās par dažādām prakses īstenošanas programmām Eiropā;
  • veidos jaunus kontaktus un iegūs potenciālos partnerus nākotnes Erasmus+ projektiem;
  • iepazīs jaunas prakses vietu iespējas ārvalstīs;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm. 

Semināram aicināti pieteikties profesionālās izglītības un apmācības (VET) un augstākās (HED) izglītības sektora pārstāvji – jaunpienācēji un pieredzējuši Erasmus+ projektu īstenotāji.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.  Pasākuma darba valoda – angļu.

 

 

 

 

Pieteikšanās mācību vizītei līdz 27. jūnijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv.

Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju. 

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 4 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte