Pārlekt uz galveno saturu
Attēlā redzams ka 6 civlēki sēž ap galdu un vēl viens stāv pie tāfeles, uz kuras rakstīts 4.10.

Programmas “Erasmus+” projektiem 2023. gada otrajā projektu konkursā pieejami vairāk nekā 2,4 miljoni eiro

21.07.2023. 16:00
Jaunatne

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizācijas, pašvaldības, jauniešu neformālās grupas u.c., kas vēlas īstenot programmas “Erasmus+” jaunatnes jomas projektus, līdz 4. oktobra plkst. 13.00 pēc vietējā laika iesniegt savus projektu pieteikumus elektroniski Eiropas Komisijas vienotajā programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” platformā. “Erasmus+” jaunatnes jomas projektu īstenotājiem Latvijā 04.10.2023. projektu konkursā pieejami  2  425 100,00 eiro.

 

Programmas “Erasmus+” 2023. gada rudens projektu konkursā pieejamais finansējums ir  2  425 100,00 eiro, attiecīgi:

 

1. pamatdarbības “Mācību mobilitāte jaunatnes jomā”:

2. pamatdarbības “Partnerības sadarbībai”:

Laikā no 8. septembra līdz 10. septembrim potenciālo jauniešu apmaiņu un jaunatnes līdzdalības projektu iesniedzējiem plānotas atbalsta mācības projektu pieteikumu izstrādei. Aicinām sekot informācijai JSPA tīmekļvietnē www.jaunatne.gov.lv.

 

Programmas “Erasmus+” prioritātes vērstas uz iekļaušanu un dažādību, digitālo transformāciju, vides ilgtspējas un klimata jautājumiem, kā arī līdzdalību demokrātiskajā dzīvē.

 

Projektu pieteikumu sagatavošanas procesā noderīgi video pieejami JSPA Youtube kanālā.

 

Plašāka informācija par programmu “Erasmus+”, tās projektu konkursiem un dalību tajos, ir pieejama JSPA tīmekļvientē. Neskaidrību un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar programmas “Erasmus+” nodaļas ekspertiem.