Pārlekt uz galveno saturu
Image
sieviete tur rokas papirus prieksa virtuala karte

Publicētas prezentācijas no starptautiskā semināra par Erasmus+ mobilitātes projektiem skolu izglītībā

05.11.2021. 09:25
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA

Valsts izglītības attīstības aģentūra (Latvijas Erasmus+ nacionālā aģentūra) no 27. – 28. oktobrim organizēja Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautisko pasākumu (TCA) – tiešsaistes kontaktsemināru “Mobility of school pupils in KA1”.

Semināru organizēja, lai veicinātu skolēnu īstermiņa un ilgtermiņa mobilitātes īstenošu Erasmus+ KA1 mobilitātes projektos, kā arī sniegtu iespēju skolām atrast projekta partnerus. Pasākumā dalībnieki ieguva plašāku informāciju par Erasmus+ KA1 mobilitātes projektiem skolu izglītības sektorā, skolēnu īstermiņa un ilgtermiņa mobilitātes aspektiem un kvalitatīva projektu pieteikuma izstrādes priekšnosacījumiem.

Kopumā dalību seminārā pieteica 57 vispārizglītojošo skolu direktori un skolotāji no 16 valstīm. Lielākais dalībnieku skaits bija no Latvijas, Vācijas, Rumānijas, Beļģijas, Francijas un Lietuvas.

Prezentācijas no TCA semināra: https://sites.google.com/view/erasmustcalatvia

Pasākums tika finansēts no 2020. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta. Plašāka informācija par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit