Pārlekt uz galveno saturu
Skolotāja māca divus skolēnus

Skolu pārstāvjiem iespēja pieteikties starptautiskam semināram par iekļaujošu izglītību

01.03.2023. 12:58
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

2023. gada 21. martā Igaunijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tiešsaistes kontaktsemināru “Visi uz klāja: speciālās izglītības vajadzības un iekļaušana skolu izglītībā” (Everybody on Board: special education needs and inclusion in school education).

 

Semināru organizē, lai atrastu partnerus un attīstītu jaunas idejas starptautiskiem sadarbības projektiem par iekļaujošas izglītības tēmu skolu izglītībā. Seminārā dalībnieki uzzinās, kā iekļaut skolēnus ar dažādām mācīšanās grūtībām (un viņu skolotājus) starptautiskos sadarbības projektos.

 

Pasākuma dalībnieki:

  • iegūs jaunas idejas saviem turpmākajiem Erasmus+ sadarbības projektiem par iekļaujošu izglītību 2023. un 2024. gada projektu pieteikumu konkursā;
  • izveidos jaunus starptautiskus kontaktus;
  • diskutēs par iekļaujošiem starptautiskiem projektiem.

Semināram aicināti pieteikties skolu izglītības sektora pārstāvji (tostarp pirmsskolas izglītības), kuri strādā ar skolēniem ar dažādām mācīšanās grūtībām un vēlas attīstīt savā organizācijā iekļaujošu izglītību, veidot iekļaušanas stratēģijas un sadarboties ar starptautiskiem partneriem par šo tēmu.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 6. martam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 2 vietas.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja