Pārlekt uz galveno saturu
Vidusskolu pedagogi aicināti piedalīties projektu partneru tirdziņā 

Vidusskolu pedagogi aicināti piedalīties projektu partneru tirdziņā 

27.03.2025. 15:00
Jaunatne
eTwinning

Vidusskolu pedagogus aicina līdz 28. aprīlim pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā, ko organizē eTwinning Luksemburgas un Ukrainas Nacionālā atbalsta dienesti. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2025. gada 13. maijā plkst. 16.00 (120 min.), tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Ukrainas, Dānijas, Moldovas, Norvēģijas, Nīderlandes, Jordānijas, Ungārijas, Beļģijas, Armēnijas, Luksemburgas un Spānijas. 

 

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā?

Aicinām skolotājus piedalīties, lai tīklotos ar kolēģiem citās eTwinning valstīs un kopā ar plānotu jaunus projektus. Ja līdz šim nav izdevies atrast partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus.

 

Projektu partneru tirdziņā var piedalīties skolotāji un atbalsta personāls gan ar jau gatavu ideju, gan to vēl meklējot. Pasākums notiks tiešsaistē 13. maijā MS Teams un Kumospace platformā. Tajā piedalīsies pedagogi no 12 eTwinning dalībvalstīm. Tirdziņam nav specifiska temata, ļaujot pedagogiem pašiem ienest sev interesējošās tēmas.

 

Tirdziņš ir lieliska iespēja satikt skolotājus, kuri vēlas īstenot starptautiskus projektus ar savām klasēm. Tā ir īpaši vērtīga pieredze tiem, kuri vēlas iepazīt partnerus tiešā sarunā. Piedaloties, nav jāuzņemas uzreiz sākt projektu – tā ir vieta idejām un sadarbības uzsākšanai. 

 

Tirdziņa laikā informācija par eTwinning netiks sniegta!  

 

Dalībnieku skaits no Latvijas – 4.  

 

Reģistrācija

Reģistrācija notiek divās kārtās. Līdz 28. aprīļa plkst. 9.00 jāaizpilda eTwinning Latvija reģistrācijas anketa, uz kuru balstoties tiks atlasīti 4 dalībnieki dalībai. Izvēlētie dalībnieki līdz 30. aprīļa plkst. 17.00 saņems uzaicinājumu reģistrēties tirdziņam pie eTwinning Luksemburgas Nacionālā atbalsta dienesta.  

 

Katru pretendentu informēsim personīgi e-pastā par konkursa rezultātiem un apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim saiti un informāciju par tālākajiem soļiem.  

 

Ja izmantojat inbox.lv e-pastu, lūdzu, regulāri pārbaudiet arī savu mēstuļu pastkasti, jo e-pasti ļoti bieži nonāk tur. 

 

Prasības pretendentiem:

  • Ir vidusskolas pedagogs, izglītības iestādes atbalsta personāls vai vadība. 
  • Spēj sazināties angļu valodā mutiski un rakstiski. 
  • Ir gatavs aktīvi darboties, runāt par savām projektu idejā un/vai stāstīt par sevi un saviem skolēniem. 
  • Vēlams reģistrējies European School Education platofrmā (Pamācības). 

Vispārīgi par pasākumu

Tēma:  Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš vidusskolu skolotājiem

Laiks: 2025.gada 13. maijā plkst. 16.00–18.00 (pēc LV laika)

Norises vieta: tiešsaistes platforma MS Teams un KumoSpace

Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera

Darba valoda: angļu

Skolotāju skaits no Latvijas: 50 skolotāji, no Latvijas – 4

 

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot “starptautiskais projektu tirdziņš Luksemburga”) vai zvanot uz 67356252.  Attēla autors un avots: ferrantraitenoGetty Images Signature, iegūts Canva.com.