Pārlekt uz galveno saturu
JSPA festivālā “LAMPA”: saruna dzīvās bibliotēkas formātā “Iekļaujoša mūsdienu sabiedrība: prasme ieklausīties un sarunāties”

JSPA festivālā “LAMPA”: saruna dzīvās bibliotēkas formātā “Iekļaujoša mūsdienu sabiedrība: prasme ieklausīties un sarunāties”

17.05.2023.
Jaunatne
Datums
9. jūnijs, 2023
Laiks
13:00—14:00
Norises vieta
Prasmju kvartāls Cēsu pils parkā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), sarunu festivāla “LAMPA” ietvaros, aicina interesentus uz pieredzes apmaiņu dzīvās bibliotēkas formātā “Iekļaujoša mūsdienu sabiedrība: prasme ieklausīties un sarunāties”. Aktivitāte norisināsies 9. jūnijā plkst. 13.00-14.00 Valsts izglītības attīstības aģentūras radītajā Prasmju kvartālā, kas atradīsies Cēsu pils parkā.

 

Mēs katrs esam atšķirīgi – ar dažādiem uzskatiem, vērtībām, dzīves apstākļiem. Bet, kā ieklausīties, sarunāties un saprast vienam otru, kopīgi veidojot iekļaujošu sabiedrību? Lai izkoptu prasmi cieņpilni sarunāties – patiesi, aktīvi klausīties un sadzirdēt vienam otru, pasākumā būs iespējams satikt dažādus cilvēkus un dzirdēt pieredzes stāstus par izaicinājumiem un attieksmēm, ar kurām viņi saskaras savā ikdienā.

 

Festivāla apmeklētājiem aktivitātes laikā būs iespēja attīstīt klausīšanos un cieņpilnu sarunāšanos, stāsta beigās nobalsojot par to, kāda prasme tika attīstīta, sadzirdēta vai novērtēta no stāsta autora puses.

 

Sarunu vadīs: Elīna Geida, improvizatore, pasākumu vadītāja.

 

Savos pieredzes stāstos dalīsies:

  • Dan Avangard, LGBT+ aktīvists ar fokusu transpersonu jautājumos;
  • Orents Šaškovs, Valmieras 2. vidusskolas skolnieks;
  • Markuss Zorģis, Viduskurzemes pamatskolas – attīstības centra 3. kursa audzēknis;
  • Ināra Oļena, Viduskurzemes pamatskolas – attīstības centra direktore;
  • Lība Bērziņa, māksliniece, mākslas terapeite, mākslas mediatore, izglītotāja un grafikas dizainere;
  • Madara Kokina, Rīgas Angļu ģimnāzijas 12. klases skolniece.