Pārlekt uz galveno saturu
Mācības par “Erasmus+” 2. pamatdarbības “Partnerības sadarbībai” projektiem

Mācības par “Erasmus+” 2. pamatdarbības “Partnerības sadarbībai” projektiem

17.04.2024.
Jaunatne
Darbs ar jaunatni
Mācības
Partnerības sadarbībai
Sadarbības partnerības
Maza mēroga partnerības
Datums
16. septembris, 2024—18. septembris, 2024
Laiks
09:00—18:00
Norises vieta
Dublina, Īrija
Pieteikšanās slēgta

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizāciju pārstāvjus pieteikties semināram “Dizaina domāšana – partnerības sadarbībai” par ES programmas “Erasmus+”  2. pamatdarbības “Partnerības sadarbībai” projektu veidu. Tas no 16. līdz 18. septembrim notiks Dublinā, Īrijā. Pieteikšanās iespējama līdz 24. maijam.

 

Semināra saturs

Starpnozaru seminārs tiek organizēts ar mērķi atbalstīt organizācijas, kas ir ieinteresētas iesniegt kvalitatīvu “Partnerības sadarbībai” (Sadarbības partnerības projekti un Maza mēroga partnerības projekti) projekta pieteikumu.

 

Izmantojot dizaina domāšanas pieeju, semināra laikā dalībniekiem būs iespēja gūt padziļinātāku izpratni par savām mācīšanās vajadzībām, nodibināt starptautiskus kontaktus ar citām organizācijām, kā arī kopīgi ģenerēt projektu idejas un iespējamos risinājumus, kas potenciāli var tikt veiksmīgi izstrādāti līdz “Erasmus+” 2. pamatdarbības projektu “Partnerības sadarbībai” pieteikuma līmenim.

 

Semināra rezultātā dalībnieki:

  • uzlabos savu izpratni par dizaina domāšanu un uz cilvēkiem centrētu inovatīvu risinājumu meklēšanas pieeju;
  • uzlabos izpratni par savām un organizācijas mācīšanās vajadzībām;
  • uzlabos savas projektu izstrādāšanas prasmes;
  • iegūs jaunus kontaktus un potenciālas iespējas sadarboties ar starptautiskiem partneriem.

Svarīga informācija

  • 16.09. – ierašanās diena, sesijas sākas jau pēcpusdienā;
  • 17.09. – pilna darba/mācību diena;
  • 18.09. – sesijas līdz pusdienlaikam, pēc tam došanās mājup.

Pieteikšanās

Pieteikties iespējams darbā ar jaunatni iesaistīto organizāciju pārstāvjiem ar nelielu pieredzi, kas vēlas izstrādāt un iesniegt “Erasmus+” “Partnerības sadarbībai” projekta pieteikumu.

 

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 24. maijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē. Pretendentu atlases rezultāti tiks izziņoti ne vēlāk kā mēnesi pirms mācību sākuma.

 

Dalības maksa

Dalība mācību kursā ir bez maksas, taču gadījumā, ja pretendents tiks apstiprināts dalībai mācībās, būs jāslēdz sadarbības līgums ar JSPA un jāveic līdzmaksājums 28.46 EUR apmērā.

 

Biļešu iegādi uz un no pasākuma norises vietu, kā arī ceļojuma apdrošināšanu nodrošinās JSPA, mācību saturu, izmitināšanu un ēdināšanu nodrošinās mācību organizatori.

 

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļvietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).