Pārlekt uz galveno saturu
Četri cilvēki sport tērpos tur rokas gaisā sasituši kopā plaukstas

Starptautiskas mācības par sportu kā neformālās izglītības mācīšanās rīku

24.04.2024.
Jaunatne
Darbs ar jaunatni
Mācības
SALTO mācības
Datums
13. oktobris, 2024—18. oktobris, 2024
Laiks
09:00—19:00
Norises vieta
Antverpene, Beļģija
Pieteikšanās slēgta

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbiniekus un darbā ar jaunatni iesaistītos, kas savā ikdienas darbā ar jauniešiem (līdz 30 g.v.) izmanto sporta aktivitātes, līdz 3. jūnijam pieteikties mācībām “Sporta prakse”. Tās no 2024. gada 13. līdz 18. oktobrim notiks Antverpenē, Beļģijā.

 

Mācību kursa galvenais mērķis ir vienkopus pulcēt jaunatnes darbiniekus un sporta jomas entuziastus, kuri ir ieinteresēti mācīties par sportu kā neformālās izglītības mācīšanās rīku. Mācību kursā tiks likts uzsvars uz sportu kā sociālu struktūru, kā mācīšanās un refleksijas rīku, kā arī procesu individuālajai un kopienas attīstībai.

 

Mācību kursa dalībniekiem būs iespēja:

  • attīstīt savas zināšanas un prasmes par sportu kā mācīšanās rīku;
  • dalīties pieredzē un ieteikumos par sporta pielietošanu neformālās izglītības jomā;
  • iepazīties ar citu valstu darbā ar jaunatni iesaistītajiem, iegūt jaunus kontaktus un potenciālas nākotnes sadarbības iespējas;
  • izpētīt Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” piedāvātās iespējas jaunatnes jomā.

Laika plāns:

  • 13.10.2024. – ierašanās diena;
  • 14.10.-17.10.2024. – pilnas darba dienas;
  • 18.10.2024. – mājās došanās diena.

Pieteikšanās

Pieteikties līdz 3. jūnijam aicināti jaunatnes darbinieki un darbā ar jaunatni iesaistītie, kas savā ikdienas darbā ar jauniešiem (līdz 30 g.v.) izmanto sporta aktivitātes. Plašāka informācija un pieteikšanās anketa pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Pretendentu atlases rezultāti tiks izziņoti ne vēlāk kā mēnesi pirms mācību sākuma.

 

Dalības maksa

Dalība mācību kursā ir bezmaksas, taču gadījumā, ja pretendents tiks apstiprināts dalībai mācībās, būs jāslēdz sadarbības līgums ar JSPA un jāveic līdzmaksājums 28.46 EUR apmērā.

 

Biļešu iegādi uz un no pasākuma norises vietu, kā arī ceļojuma apdrošināšanu nodrošinās JSPA, mācību saturu, izmitināšanu un ēdināšanu nodrošinās mācību organizatori.

 

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).