Pārlekt uz galveno saturu
Meitene skatās binoklī

Starptautisks eTwinning seminārs “Mūsu bērni – topošie novatori”

15.08.2023.
Jaunatne
eTwinning
Datums
7. decembris, 2023—9. decembris, 2023
Laiks
09:00—18:00
Norises vieta
Tallina, Igaunija
Pieteikšanās slēgta

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros līdz 18. septembrim aicina pirmsskolu pedagogus pieteikties starptautiskam semināram “Mūsu bērni – topošie novatori”. Dalībai seminārā var pieteikties pedagogi, kuri gatavi īstenot starptautisku projektu savā pirmsskolas izglītības iestādē. Seminārs norisināsies no 7. - 9. decembrim Tallinā, Igaunijā.

 

Ko iemācīsies?

Pirmsskolu pedagogiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

 

Semināra laikā paredzēta arī vizīte pirmsskolas izglītības iestādē un nodarbība par robotiku. Semināra tēma vērsta uz bērnu sadarbību ar tehnoloģiju un robotu palīdzību.

 

Potenciālos dalībniekus ņemt vērā, ka uz semināru ir jāņem līdzi savs portatīvais dators. Semināru organizē Igaunijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Seminārā piedalīsies 40 pedagogi no Igaunijas, Latvijas, Polijas, Itālijas, Francijas, Kipras, Čehijas, Austrijas, Libānas. Semināra programmas uzmetums (PDF) Reģistrācijas anketa un līguma nosacījumi meklējami etwinning.lv tīmekļa vietnē. Jautājumus par mācībām var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības Igaunijā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Prasības pretendentiem:

  • pirmsskolas skolotājs (bērnu vecums – 2-7 gadi);
  • reģistrējies  school-education.ec.europa.eu un ir pievienojis izglītības iestādi savam profilam (ātrā pamācība; izvērstas pamācības un skaidrojumi);
  • ir idejas sadarbības projektiem;
  • var sazināties angļu valodā;
  • pēc semināra gatavs īstenot starptautisku eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
  • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).