Pārlekt uz galveno saturu
trīs cilvēki strādā pie datora

Aicinām piedalīties seminārā “Erasmus+ programma kā kvalitatīvas un ilgtspējīgas profesionālās izglītības nodrošināšanas instruments”

20.10.2022. 17:32
Izglītība un mācības

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Nacionālā aģentūra izglītības, mācību un sporta jomā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), 2022. gada 15. novembrī aicina profesionālās izglītības sektora pārstāvjus, izglītotājus, Erasmus+ projektu īstenotājus, politikas veidotājus, sociālos partnerus, darba devējus un citus interesentus piedalīties darba seminārā, kas organizēts Erasmus+ (2021-2027) profesionālās izglītības projektu atbalsta ekspertu aktivitātes (VET LV Team) ietvaros – “Erasmus+ programma kā kvalitatīvas un ilgtspējīgas profesionālās izglītības nodrošināšanas instruments”.

 

Pasākumā:

  • tiks akcentēti Erasmus+ (2021-2027) profesionālās izglītības projektu atbalsta ekspertu aktivitātes mērķi,
  • Latvijas nacionālie eksperti prezentēs Erasmus+ kā instrumentu profesionālās izglītības internacionalizācijai un kvalitātei,
  • sniegs ieskatu Erasmus+ 1. un 2. pamatdarbības mobilitāšu un sadarbības projektu īstenotāju atbalsta vajadzību anketēšanas rezultātos, pieejamajos informācijas resursos, Eiropas un Latvijas profesionālās izglītības aktualitātēs,
  • otrajā daļā dalībniekiem būs iespēja aktīvi iesaistīties 4 paralēlās darba grupās saskaņā ar Osnabrikas deklarācijas (2021-2025) noteiktām prioritātēm profesionālajā izglītībā.

 

Pasākuma darba kārtības projekts pieejams šeit

 

Reģistrēšanās slēgta. Semināram aicinām līdz 4. novembrim reģistrēties šeit.  

 

Reģistrēšanās var tikt slēgta ātrāk, sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu. Pēc reģistrācijas slēgšanas apstiprinātajiem dalībniekiem uz e-pastu tiks nosūtīta detalizēta pasākuma norises informācija.

 

Ar 2022. gadu VIAA ir uzsākusi Erasmus+ profesionālās izglītības sektora projektu atbalsta ekspertu (VET LV Team) aktivitātes īstenošanu atbalsta sniegšanai programmas profesionālās izglītības sektora projektu īstenotājiem Eiropas Savienības profesionālās izglītības dažādu instrumentu izmantošanai projektu aktivitātēs projektu kvalitātes un ilgtspējas nodrošināšanai, t.sk. aktuālāko Profesionālās izglītības rekomendāciju u.c. Eiropas un nacionālo dokumentu ieviešanas kontekstā. Pasākums tiek rīkots Erasmus+ VET LV Team aktivitātes 2022. gada darba programmas ietvaros.

 

Laika posmā no 2014. - 2020. gadam VIAA īstenoja ECVET LV ekspertu aktivitāti, lai popularizētu mācīšanās rezultātu definēšanu, novērtēšanu, apstiprināšanu un atzīšanu kvalitatīvu Erasmus+ mācību mobilitāšu īstenošanai.

 

Kontaktpersona:

Antra Meņģele
Nodaļas vadītāja