Pārlekt uz galveno saturu
Skolēni sēž skolā pie galdiem, uz kuriem katram ir nolikts planšetdators

Aicinām pieteikties starptautiskam semināram par digitālo attīstību skolās

27.10.2023. 10:37
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 6. līdz 8. martam Nīderlandes Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru “Digitālā evolūcija: iespēju nodrošināšana skolotājiem digitālajā laikmetā” (Digital EDvolution: Empowering School Educators in the Digital Age), kas notiks Hāgā, Nīderlandē.    

 

Semināru organizē, lai apkopotu sadarbības un mācību aktivitāšu un ilgtermiņa pētījuma rezultātus, kā arī veicinātu digitalizāciju skolu izglītības sektorā un to rezultātu izplatīšanu.

 

Pasākumā dalībnieki:

  • apkopos secinājumus par ilgtermiņa pētījuma rezultātiem par digitālās pārveides pilnveidošanu skolu izglītības sektorā;
  • iepazīsies ar kopsavilkumu - realizētā 3 gadu ilgtermiņa pētījuma ziņojumu, kā arī izstrādāto kvalitātes nodrošināšanas plānu;
  • veidos starptautiskus kontaktus un iegūs potenciālos partnerus nākotnes projektiem.

Semināram aicināti pieteikties skolu izglītības (SCH) sektora pārstāvji – skolotāji, direktori, kā arī jaunpienācēji Erasmus+ programmā.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

 

 

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 15. novembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (nakšņošana) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte