Pārlekt uz galveno saturu
Sieviete raksta uz portatīvā datora

Erasmus+ akreditētās organizācijas aicinātas pieteikties starptautiskam semināram Zviedrijā

01.03.2023. 15:09
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 25. līdz 28. aprīlim Zviedrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Kontaktu veidošana akreditētajām iestādēm 3.0” (Creating contacts for accredited organisations 3.0), kas notiks Helsingborgā, Zviedrijā.

Semināru organizē, lai celtu akreditēto organizāciju kapacitāti Erasmus+ programmas valstīs. Seminārā dalībniekiem tiks dota iespēja dalīties ar izaicinājumiem un šķēršļiem, ar kuriem tie sastopas ikdienas darbā un diskutētu par iespējamiem risinājumiem.

 

Pasākuma dalībnieki:

  • izveidos jaunus starptautiskus kontaktus;
  • uzzinās par labās prakses piemēriem un organizāciju pieredzi;
  • piedalīsies darba grupās un diskusijās par dažādiem ar mobilitāti saistītiem izaicinājumiem pārstāvētajā sektorā;
  • iegūs jaunas idejas un iedvesmu tālākajam darbam.

 

Semināram aicināti pieteikties pārstāvji no akreditētajām organizācijām skolu, profesionālās izglītības un apmācības, kā arī pieaugušo izglītības sektoros – skolotāji, direktori, administratīvais personāls, kontaktpersonas u.c.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

 

 

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 8. martam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja