Pārlekt uz galveno saturu
Katrs cilvēks tur rokās savas krāsas puzles gabaliņu

Izglītības un jaunatnes jomas pārstāvjiem iespēja pieteikties starptautiskam semināram Rumānijā

02.05.2023. 09:15
Izglītība un mācības
Jaunatne
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 3. līdz 8. jūlijam Rumānijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktu veidošanas semināru “Savienotājs 8.0 - Savieno pasauli, izmantojot neformālo izglītību” (Connector 8.0 - Connecting the world by non-formal learning), kas notiks Rumānijā.

 

Seminārs organizēts, lai izglītībā iesaistītie profesionāļi iepazītos ar daudzveidīgām neformālās mācīšanās metodēm, kuras praktiski varētu pielietot dažādos izglītības kontekstos.

 

Pasākumā būs iespējams:

 

  • iepazīties ar neformālās mācīšanās metodēm, kuras pēc tam varēs izmantot savos projektos vai ikdienas mācību procesā, akcentējot vienu no Erasmus+ prioritātēm “Iekļaušana un daudzveidība”;
  • gūt pieredzi mācībās starptautiskā un multikulturālā kontekstā;
  • uzzināt, kā veidot saikni starp neformālo un formālo izglītību;
  • uzzināt par sadarbības vietas izveidi, kurā varēs dalīties ar metodēm, instrumentiem, labo praksi un efektīvām idejām mācīšanās jomā;
  • izveidot mācību telpu, kurā galvenā uzmanība tiks pievērsta Eiropas vērtībām.

 

Semināram aicināti pieteikties dalībnieki no visiem izglītības sektoriem – skolu, profesionālās izglītības un apmācības, augstākās un pieaugušo izglītības sektora, kā arī jaunatnes jomas pārstāvji.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 20. maijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 3 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (5 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja