Pārlekt uz galveno saturu
Semināra telpā, kurā sēž vairāki cilvēki un diskutē

Pieaugušo izglītotājiem un izglītojamiem iespēja pieteikties starptautiskam semināram Īrijā

16.11.2023. 11:22
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 6. līdz 9. februārim Īrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Koprades apmācības pasākums pieaugušo izglītībā un mobilitātēs iesaistītajiem” (LEAN on LEARNING – A Co-Creative training event for those involved and interested in Adult Education and mobility learning), kas notiks Atlonā, Īrijā.   

 

Seminārs tiek organizēts ar mērķi apvienot pieaugušo izglītotājus un izglītojamos, lai informētu par projektu pieteikšanās procesu un kopīgi izveidotu mobilitātes projektu savai organizācijai, vienlaikus tiekoties ar potenciālajiem Eiropas partneriem.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • paplašinās savas zināšanas par Erasmus+ mobilitātes iespējām un EPALE platformu;
  • saņems atbalstu mobilitātes projekta plāna izstrādē;
  • apkopos labās prakses ieteikumus;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties pieaugušo izglītības sektora pārstāvju komandas bez pieredzes pieaugušo izglītības mobilitātes projektos. Komandā jābūt vienam pieaugušo izglītotājam un vienam pieaugušajam izglītojamajam. Pieaugušajam izglītojamam ir jābūt no tās pašas organizācijas kā pieaugušo izglītotājam. Individuālie pieteikumi netiks izskatīti.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 30. novembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte