Pārlekt uz galveno saturu
Sākumskolas skolēni klasē sarunājas

Skolu izglītības sektora pārstāvjiem iespēja pieteikties starptautiskam semināram Polijā

26.02.2024. 12:17
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 24. līdz 28. aprīlim Polijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Partnerības sadarbībai – sākumskolas no lauku reģioniem. Kā plānot izcilu projektu sākumskolām, kas atrodas lauku vai attālākos reģionos” (Partnerships for Cooperation – Primary Schools from Rural Areas. How to plan an excellent project for primary schools located in rural or remote areas), kas notiks Varšavā, Polijā.     

 

Seminārs tiek organizēts, lai atbalstītu skolotājus un direktorus viņu zināšanu un prasmju attīstībā, uzzinot vairāk par vajadzību analīzi, projekta mērķu izvirzīšanu, aktivitāšu un mācību mobilitāšu plānošanu, partnerības kvalitāti, plānojot Erasmus+ programmas starptautiskās sadarbības projektus.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • strādās komandās pie projekta izstrādes, kas saistītas ar viņu interešu jomu;
  • uzzinās par Eiropas Komisijas ieviesto projektu vadības metodoloģiju, kas atbilst Erasmus+ pieteikumu vērtēšanas kritērijiem;
  • paplašinās savas zināšanas un prasmes par Erasmus+ programmas projektu plānošanu;
  • veidos jaunus kontaktus un partnerus projektiem;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties vispārējās skolu (SCH) izglītības sektora pārstāvji – gan jaunpienācēji, gan pieredzējuši Erasmus+ programmas projektu īstenotāji, kuri vēlas uzzināt vairāk par Erasmus+ starptautiskās sadarbības projektiem un to realizēšanu.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā. Pasākuma darba valoda – angļu.

 

 

 

 

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 11. martam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.  

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (4 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte