Pārlekt uz galveno saturu
Sieviete raksta uz līmlapiņām

Speciālo izglītības iestāžu pārstāvjiem iespēja pieteikties tiešsaistes semināram par Erasmus+ sadarbības projektu izstrādi

22.04.2022. 16:05
Izglītība un mācības

No 2022. gada 6. līdz 15. jūnijam Polijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tiešsaistes tematisko semināru “Partnerības sadarbībai – kā plānot izcilu projektu speciālajām izglītības iestādēm un skolām, kas strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām” (Partnerships for Cooperation– how to plan an excellent project for special schools and mainstream schools working with children with disabilities).

 

Pasākums organizēts, lai sniegtu atbalstu skolām sadarbības projektu izstrādē, kurā dalībniekiem:

  • būs iespēja papildināt savas zināšanas un attīstīt prasmes starptautisko sadarbības projektu plānošanā un īstenošanā;
  • sadarbībā ar citiem seminārā iesaistītajiem būs iespēja izstrādāt projektu idejas un plānus, balstoties uz savām interesēm.

Semināram aicināti pieteikties pārstāvji (skolotāji, skolu direktori) no speciālajām izglītības iestādēm un/vai skolām, kas strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām, un kuri ir ieinteresēti īstenot Erasmus+ programmas Partnerības sadarbībai projektus.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Seminārs notiks tiešsaistē 6., 8., 13. un 15. jūnijā no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.30 (pēc Latvijas laika). Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā. Pasākuma programmu skatīt šeit.

 

Pārstāvjiem no Latvijas seminārā pieejamas 3 vietas.

 

Pietiekšanās pasākumam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 5. maijs.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja