Pārlekt uz galveno saturu
Vairāki jaunieši stāv pie tāfeles, viens raksta uz krāsainas lapiņas

Iespēja pieteikties Erasmus+ starptautiskam semināram par skolēnu ilgtermiņa mācību mobilitāšu īstenošanu

26.02.2024. 16:02
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 3. līdz 5. jūnijam Spānijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Skolēnu ilgtermiņa mācību mobilitāte” (Long-term learning mobility of school pupils), kas notiks Madridē, Spānijā.  

 

Seminārs organizē, lai iepazīstinātu dalībniekus ar iepriekš identificētiem šķēršļiem un vajadzībām, organizējot skolēnu ilgtermiņa mācību mobilitāti, un veicinātu interesi par skolēnu ilgtermiņa mācību mobilitāti jaunpienācēju organizācijām.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • izzinās darba stratēģiju, lai pārvaldītu ilgtermiņa skolēnu mācību mobilitāti un radītu tīklošanās vidi, kas atvieglo partneru atrašanu Erasmus+ 2024. gada konkursam;
  • iepazīsies ar labās prakses piemēriem, klātesot centriem ar ilgtermiņa mācību mobilitātes pieredzi;
  • veidos jaunu kontaktu tīklu, lai pieteiktos un plānotu skolēnu ilgtermiņa mācību mobilitāti;
  • dalīsies pieredzē par skolēnu ilgtermiņa mācību mobilitātes optimālu pārvaldību.

Semināram aicināti pieteikties vispārējās skolu (SCH) izglītības sektora pārstāvji, kuri ir ieinteresēti īstenot skolēnu ilgtermiņa mācību mobilitātes.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā. Pasākuma darba valoda – angļu.

 

 

 

 

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 24. martam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.  

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte