Pārlekt uz galveno saturu
Krāsaina grafiti siena ar acs zīmējumu un lupu

Radošā pēcpusdiena “Kā izskatās līdzdalība?”

02.05.2024.
Jaunatne
Darbs ar jaunatni
Datums
18. maijs, 2024
Laiks
14:00—18:00
Norises vieta
Lāčplēša iela 28, Līvāni
Pieteikšanās slēgta

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus uz radošo pēcpusdienu “Kā izskatās līdzdalība?”, kas 18. maijā notiks Latvijas jauniešu galvaspilsētā 2024 – Līvānos. Tajā jaunieši kopā ar mākslinieku Daini Rudeni jeb Rudens Stencil meklēs līdzdalības tēlu – kā tā izskatītos, ja būtu, piemēram, supervaronis – kādas spējas un prasmes to veido un kā to attēlot vizuāli?

 

Pēcpusdienas pirmajā daļā, no plkst. 14.00, JSPA projektu koordinators Ingmārs Zvirgzdiņš ar jauniešiem diskutēs par to, kas ir līdzdalība, ko tā sevī ietver un kā izpaužas. Pēc tam jaunieši ķersies pie radošas darbošanās kopā ar mākslinieku, lai dzirdēto vizualizētu jeb pārvērstu zīmējumā, radot katram savu līdzdalības tēlu. Plānots, ka radošā darbošanās notiks līdz plkst. 18.00.

 

Līdzdalība ir ne tikai viens no mākslas pamatprincipiem, bet arī būtiska sabiedrības veidošanā un izaugsmē. Šajā darbnīcā jaunieši tiks aicināti pārdomāt un attēlot savu izpratni par līdzdalību caur mākslu. Darbnīcas dalībnieki ne tikai izpētīs šo tēmu, bet arī praktiski izdzīvos līdzdalību, strādājot kopā ar citiem jauniešiem un pieredzējušu mākslinieku.

 

Šī darbnīca ir lieliska iespēja iegūt jaunas mākslas prasmes un satikt jaunus draugus ar līdzīgām interesēm.

 

Pieteikšanās

Radošajā pēcpusdienā aicināti pieteikties jaunieši no 16 gadu vecuma ar interesi un pieredzi vizuālajā mākslā (mākslas skola, pulciņi utml.). Pieteikšanās iespējama līdz 13. maijamaizpildot anketu. Ar apstiprinātajiem dalībniekiem sazināsimies 14. maijā. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

 

Dalībniekiem radošās pēcpusdienas laikā tiks nodrošināti radošie materiāli un uzkodas. Ceļa izdevumi uz un no pasākuma norises vietas dalībniekiem jāsedz pašiem.

 

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Līvu Elizabeti Liepiņu (e-pasts: liva-elizabete.liepina@jaunatne.gov.lv).